Contact

Stimați clienți,
Vă informăm că din data de 16/03/2020 showroom-ul nostru de pe str. Świerkowa 6 din Piaseczno-Kamionka este închis.
De aceea vă rugăm să ne contactați telefonic sau prin e-mail.

Vă mulțumim pentru înțelegere.

Echipa KLUŚ

KLUŚ POLONIA


Sediul Central
ul. Świerkowa 6
05-502 Piaseczno - Kamionka

Centrală
tel. +48 22 757 40 51
tel. +48 22 757 53 38

Reception extension 35
Fax extension 34

www.klusdesign.pl
info@klus.com.pl


Deposit I
ul. Leśna 24
05-500 Piaseczno – Łoziska

tel. +48 22 750 69 51

Deposit II
ul. Żwirowa 28
05-506 Wilcza Góra

Infotmatii facturi Kluś Sylwester Kluś
ul. Świerkowa 6
05-502 Piaseczno- Kamionka
NIP: PL 123-000-58-69

Infotmatii facturi KLS Sp. z o.o.
ul. Świerkowa 6
05-502 Piaseczno- Kamionka
NIP: PL 123-128-92-31

KLUŚ USA


KLUS, LLC
673 US Highway 1
Vero Beach, FL 32962

tel. +1 772 321 2260
tel. +1 772 569 6655

www.klusdesign.com

 

 

Serviciu Clienti:

Suport tehnic

Łukasz Anikiej
lukasz@klus.com.pl
telefon mobil +48 609 919 949
extension 41



Gestionarea comenzilor

Aneta Bajera
aneta@klus.com.pl
telefon mobil +48 721 217 720
extension 22



Gestionarea comenzilor

Maria Kluś
maria@klus.com.pl
telefon mobil +48 609 919 150
extension 23



Suport tehnic/Gestionarea comenzilor

Jacek Dłużewski
jacek@klus.com.pl
telefon mobil +48 691 919 098
extension 28

 

 

Susținere pentru arhitecți:

Mariusz Mazurek
mariusz.mazurek@klus.com.pl
telefon mobil +48 609 919 309
extension 37

Departamentul Calității:

Maryla Malczyk
maryla@klus.com.pl
telefon mobil +48 607 937 717
extension 40

 
 
 

 

Departamentul de Achiziții:

Marek Sirojć
marek@klus.com.pl
telefon mobil +48 609 102 099
extension 21



Tomasz Kozarzewski
tomasz@klus.com.pl
tel. + 48 22 750 69 51